پی جو
پی جو

بفرمایید ژامبون 420 میلیونی!!

یکی از تولیدکنندگان مشهور اسپانیایی ژامبون در دنیا اخیرا در مورد قیمت باورنکردنی بهترین محصولش خبری را منتشر کرده است که در نوع خود جذاب و مهم بود، این تولید کننده خبر از فروش ژامبونی مخصوص به قیمت کمی بیشتر از 4000 دلار به یکی از مشتریان ژاپنی اش داد.

” ژولیو رویلا ” رئیس سیرا مایو جابوگو قیمت یک ژامبون که با دستورالعمل های خاصی تهیه شده است را اعلام کرد. این ژامبون از گوشت خوک ایبری تولید شده است. تولید آن حداقل از دو سال پیش آغاز شد، درست زمانی که مشتری ژاپنی آن را سفارش داد و گفت خوک هایی را انتخاب کنند و شرایطی فراهم کنند تا حداقل 100 روز در کوههای سیرا مایور به چرا بروند و رژیم غذایی آنها فقط شامل گیاهان و حشرات باشد.
این ژامبون 100 درصد از گوشت خالص خوک با کیفیت بالا ساخته شده است و دو سال در دست فرآوری بوده است. قبل از تولید ژامبون از این خوک مراقبت ژنتیکی به عمل آمده است و از سال 2014 تا 2015 یک رژیم غذایی طبیعی برای او استفاده شده است. این ژامبون 10 کیلویی در ماه ژانویه یعنی ماه گذشته به سفارش دهنده ی مخصوصش تحویل داده شد. قیمت آن بیش از 14 هزار دلار است که هم اکنون تبلیغاتش در تلویزیون ژاپن انجام می شود و احتمالاً یکی از گرانترین ژامبون های دنیا باشد.

پی جو | بزرگترین سایت نیازمندی ها و تبلیغات رایگان شما