پی جو
پی جو

بورس چیست – آموزش سرمایه گذاری در بورس – کدام بورس بهتر است – پی جو

بورس چیست ؟؟؟

قطعا شما هم بارها نام سرمایه گذاری در بورس را شنیده اید امروز قصد داریم ترفند هایی درباره یک بورس موفق و آموزش سرمایه گذاری در یک بورس مناسب را به شما آموزش دهیم.

بورس؟ کلمه ای فرانسوی به معنای کیف پول میباشد. شاید شما هم شنیده باشید فلانی با یک سرمایه بسیار کم وارد بورس شده است و بعد از یک مدت با چندین برابر سرمایه خود از بورس بیرون آمده است.

جالب است بدانید امروزه کلاس های زیادی در خود اداره بورس توسط افرادی با تجربه و حرفه ای تشکیل میشود و متقاضیان میتوانند قبل از فعالیت در حوضه بورس در این کلاس ها شرکت کنند اما این به این معنا نیست که شما با شرکت در این کلاس ها میتوانید در بورس موفق شوید.

بورس! مانند بازی شطرنج میماند نه برنده معلوم است نه بازنده افراد زیادی هستند که با سرمایه های ناچیز مثلا 10 میلیون تومان وارد بورس شده اند و پس از یک مدت با 100 میلیون تومان بیرون آمده اند افراد زیادی هم هستند با 1 میلیارد تومان وارد این سرمایه گذاری شده اند و با 10 میلیون تومان بیرون آمده اند.

این به این معنا نیست که شما از این مورد بترسید ما به شما اطمینان میدهیم با توجه به توضیحاتی که در ادامه به آن میپردازیم بتوانید  سرمایه گذاری موفقی را داشته باشید.

آموزش سرمایه گذاری در بورس

چگونه در می توان سرمایه گذاری موفقی داشته باشیم؟؟؟

کلا سهام ها به دو دسته تقسیم میشوند ( 1 – سهام دولتی – 2 سهام غیر دولتی ) سهام دولتی یعنی سهام هایی که زیر نظر دولت هستند مثل (شرکت نفت – ایران خودرو – و…. سهام های غیر دولتی سهام هایی هستند که از شرکت های یا کارخانه های معروف یا تازه تاسیس شده غیر دولتی تشکیل شده اند مثل ( روغن لادن – عالیس و… )

جالب است بدانید میزان سود یا ضرر در آن روزانه 5 درصد است این یعنی اینکه یا شما روزانه 5 درصد سود میکنید یا روزانه 5 درصد ضرر میکنید حتی پیش آمده است افرادی که به مدت چند روز پشت سر هم ضرر میکردند بعد از چند روز چندین برابر سود کرده اند.

چگونه در بورس سرمایه گذاری موفقی داشته باشیم؟؟؟

تفاوت سهام های دولتی و غیر دولتی چیست ؟؟؟

به طور کلی بخواهیم به این موضوع بپردازیم سهام های دولتی دولت تایین کننده قیمت محصولات آن سهام میباشد و سهام های غیر دولتی شخص صاحب آن کارخانه یا شرکت تایین کننده قیمت محصولات آن سهام میباشد.

سهام دولتی ریسک کمتری دارد همچنین سودهی کمتر و بلعکس سهام های غیر دولتی ریسک بیشتری دارند و سودهی بیشتر ما پیشنهاد میکنیم سرمایه خود را در بورس! در سهام های مختلف تقسیم کنید و کل سرمایه خود را در یک سهام نگذارید به طور مثال شما قصد دارید 100 میلیون تومان در بورس سرمایه گذاری کنید این 100 میلیون تومان را در 4 سهام مختلف تقسیم کنید.

پی جو یه سایت و اپلیکیشنه که بیش از ( 1200 ) دسته بندی معاملات و مشاغل داره و میتونه تمام نیازمندی های معاملات،مشاغل،استخدام و کسب و کار اینترنتی شمارو به صورت کاملا رایگان ثبت کنه و روزانه به میلیونها نفر نشون بده حتی میتونه اجناسی که لازم نداریو خیلی راحت برات بفروشه یا برای کسب و کارت سرمایه گذار پیدا کنه.

مطالب مرتبط