پی جو
پی جو

تبلیغات اینترنتی – ثبت آگهی شبکه های اجتماعی به صورت کاملا رایگان – تبلیغات موثر

تبلیغات اینترنتی 

با گسترش فعالیت کاربران در فضای مجازی امروزه تبلیغات اینترنتی یکی ار موثر ترین راه های تبلیغات با سود دهی بسیار بالا میباشد اما باید بدانیم چگونه با پرداخت کمترین هزینه تبلیغات بیشترین بازدهی را داشته باشیم.

تبلیفات موثر

امروزه سایت های بسیاری هستند که از شما هزینه های بسیار کلان میگیرند که به مدت یکماه تبلیغات شما را در سایتشان قرار دهند از جمله ( ورزش سهآپاراتخبر فوری – و… ) اما به جرعت میتوان گفت علاوه بر پرداخت هزینه های کلان جهت قرار گرفتن تبلیغات بازدهی تبلیغات بسیار پایین است به طور مثال کسی که میخواهد خبر ورزشی بخواند به هیچ وجه روی تبلیغات رستوران و… کلیک نمیکند.

تبلیغات در فضای مجازی بسیار حساس و پیچیده است یکی از اولین موارد مهم تبلیغات اینترنتی انتخاب مکانی مناسب برای تبلیغ میباشد که متقاضی به سمت تبلیغات شما بیاید در غیر این صورت علاوه بر ضرر های مالی جبران ناپذیر امکان عدم همایت از تبلیغات و کسب و کار شما هم وجود دارد.

آمار نشان میدهد افرادی بوده اند که بیش از 2 ملیارد تومان هزینه تبلیغات داده اند اما کسب و کارشان هیچ پیشرفتی نکرده است و به دلیل ورشکستگی مجبور شده اند کسب و کار خود را تعطیل کنند.

تبلیغات غیر موثر

چگونه بدون پرداخت هزینه تبلیغات موثر با بازدهی بالا داشته باشیم ؟؟؟

ما میخواهیم روشی با بازدهی بسیار بالا و فوق العاده به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه جهت تبلیغات به شما آموزش دهیم که بتوانید علاوه بر ( تبلیغات کسب و کار – خرید و فروش اجناس – معاملات ) بتوانید تبلیغات ( پیج اینستاگرام – کانال و گروه شبکه های اجتماعی – وب سایت و… ) خود را به صورت کاملا رایگان بدون پرداخت هیچگونه هزینه ثبت کنید و روزانه به میلیون ها نفر نشان دهید.

تبلیغات اینترنتی – ثبت آگهی شبکه های اجتماعی به صورت کاملا رایگان – تبلیغات موثر

پی جو یه سایت و اپلیکیشنه که بیش از ( 1200 ) دسته بندی معاملات و مشاغل داره و میتونه تمام نیازمندی های معاملات،مشاغل،استخدام و کسب و کار اینترنتی شمارو به صورت کاملا رایگان ثبت کنه و روزانه به میلیونها نفر نشون بده حتی میتونه اجناسی که لازم نداریو خیلی راحت برات بفروشه یا برای کسب و کارت سرمایه گذار پیدا کنه.

مطالب مرتبط