پی جو
پی جو

ثبت آگهی شما – به صورت کاملا رایگان – پی جو

پی جو جابز ( مشاغل چیست )؟؟؟

پی جو جابز محل ثبت آگهی مشاغل و کسب و کار شما میباشد و شما میتوانید در این بخش کسب و کار خود را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید و روزانه به ملیون ها نفر نشان دهید و به کسب و کار خود رونق دهید.

ثبت آگهی پی جو جابز مشاغل

ثبت آگهی در پی جو جابز ( مشاغل ) چه فایده هایی دارد ؟؟؟

امروزه بسیاری از صنف های کسب و کار از جمله ( پزشکان – مشاوران – وکلا – رستوران – فروشگاه لباس – گالری ساعت – و…. ) برای رونق کسب و کار خود و افزایش میزان درآمد نیاز به یک تبلیغات خوب و موثر دارند.

در چند سال گذشته با پدید آمدن پیک های نیازمندی های مردمی که در سطح شهر پخش میشد متقاضیان برای تبلیغات کسب و کار خود به سمت شرکت های چاپ مجله های نیازمندی های مردمی میرفتند.

تا بتوانند با گرفتن نوبت و پرداخت هزینه های کلان یکبار تبلیغات کسب و کار خود را در مجلات نیازمندی های مردمی ثبت کنند.

ثبت آگهی مشاغل پی جو

اما امروزه با گسترش تلفن همراه هوشمند و گسترش فعالیت کاربران در فضای مجازی افزاد کمی پیدا میشوند که حوصله خواندن مجلات نیازمندی ها را داشته باشند و روش تبلیغات سنتی دیگر جوابگو نیست.

با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن تلفن همراه هوشمند افراد بسیار کم و انگشت شماری پیدا میشوند که وقت خود را صرف خواندن مجلات نیازمندی های چاپ شده کنند.

80 درصد افراد جامعه بیش از 10 ساعت از شبانه روز را صرف استفاده از تلفن همراه و اینترنت میکنند.

پی جو چه کمکی میتونه بهم کنه ؟؟؟

پیجو یه سایت و اپلیکیشنه که بیش از ( 1200 ) دسته بندی معاملات و مشاغل داره و میتونه تمام نیازمندی های معاملات،مشاغل،استخدام و کسب و کار اینترنتی شمارو به صورت کاملا رایگان ثبت کنه و روزانه به میلیونها نفر نشون بده.

مطالب مرتبط