پی جو
پی جو

9 ایده پولساز – کسب و کار بدون سرمایه – ثبت آگهی کسب و کار – پی جو

9 ایده پولساز بدون سرمایه 

سلام و خسته نباشید خدمت تمام همراهان همیشگی سامانه پی جو امروز میخواهیم شما را با 9 کسب و کار پولساز بدون نیاز به سرمایه آشنا کنیم

 

1 – مشاور املاک

مشاور املاک یکی از مشاغل پر سودی است که شما میتوانید بدون داشتن هیچگونه سرمایه تنها با صحبت کردن تلفن همراه کسب درآمد کنید این یعنی سود 100 درصد خالص بدون داشتن هیچگونه سرمایه تنها با واسطه شدن کسب درآمد کنید.

مشاور املاک
مشاور املاک

در صنف مشاور املاک فقط داشتن ظاهری آراسته و فن بیان خوب مهم است اگر در این دو گزینه حرفه ای باشید و بتوانید مشتری را قانع کنید میتوانید از این شغل کسب درآمد های میلیونی و میلیاردی داشته باشید.

2 – تولید کتاب صوتی

اگر آن دسته از افرادی هستید که به گویندگی علاقه دارید میتوانید بدون داشتن هیچگونه سرمایه تنها با ضبط کردن صدای خود کسب درآمد کنید. این یک راه و ایده پولساز بسیار خوبی ست

تولید کتاب صوتی
تولید کتاب صوتی

امروزه در خانه تمام افراد حداقل 10 کتاب پیدا میشود. مخاطبان زیادی هستند که به خواندن کتاب علاقه دارند اما حوصله خواندن کتاب را ندارند.

شما میتوانید از این فرصت استفاده کنید و با ایجاد یک کانال تلگرام و ضبط کردن صدای خود و خواندن کتاب فایل های صوتی انواع کتاب ها را تولید کنید و بفروشید و کسب درآمد کنید. حتما لازم نیست دنبال خریداری کتاب های جدید باشید میتوانید از کتاب های موجود در خانه خود شروع کنید.

3 – آرایشگری

اگر دنبال ایده پولساز دیگری هستید این شغل مناسب شماست , فقط کافی است به دستان خود هنر آرایشکری را بیاموزید قیچی کنید و پول پارو کنید. امروزه نوجوانان و جوانان دنبال مدل مو های روز دنیا میباشند کافی است کمی خلاقیت داشته باشید تا بتوانید در این کسب و کار موفق شوید.

آرایشگری
آرایشگری

امروزه افراد زیادی هستند که در این شغل فعالیت میکنند اما نمیشود گفت این آرایشگر بهترین آرایشگر میباشد چون آرایشگری یک شغل هنری محسوب میشود و در کارهای هنری دست بالای دست زیاد است. 

4 – ادمین شبکه های اجتماعی

امروزه فضای مجازی یکی از پر بازدید ترین مکان ها به شمار می آید. افرادی هستند که دارای ( پیج اینستاگرام – کانال تلگرام – وب سایت – و… ) میباشند. اما وقت و شرایط مدیریت آن را ندارند. ایده پولساز دیگر همین مدیریت شبکه های اجتماعی ست پس آن را از دست ندهید

ادمین شبکه های اجتماعی
ادمین شبکه های اجتماعی

شما میتوانید تنها با داشتن اینترنت از این فرصت استفاده کنید و کسب درآمد کنید. به این نحوه که با گرفتن دستمزد روزانه یا هفتگی یا ماهیانه مسؤلیت فعالیت و پشتیبانی آن شبکه را بر عهده بگیرید و کسب درآمد کنید افراد زیاد و ادمین های حرفه ای هستند که از این روش ماهیانه بین 15 تا 30 میلیون تومان کسب درآمد میکنند.

5 – فروش سبزی بسته بندی شده

فروش سبزی بسته بندی شده یک ایده جدید و خلاقانه برای کسب درآمد میباشد که شما با فعالیت در این زمینه میتوانید کسب درآمد خوبی داشته باشید.

فروش سبزی بسته بندی شده
فروش سبزی بسته بندی شده

شما میتوانید با تهیه سبزی از میوه فروشی ها و پاک کردن و بسته بندی کردن آن در وزن های مختلف و پخش سبزی بسته بندی شده کسب درآمد خوبی داشته باشید.

6 – برگذاری مراسمات

امروزه افراد زیادی هستند که میخواهد مراسمی را برگذار کنند به طور مثال برای فرزند خود جشن تولد بگیرند. اما به دلایل مختلف نتوانند امکانات جشن تولد را فراهم کنند. شما میتوانید از این فرصت استفاده کنید و کسب درآمد کنید.

برگذاری مراسمات
برگذاری مراسمات

شما میتوانید با این افراد صحبت کنید و یک لیست از خرید های مراسمشان تهیه کنید سپس با گرفتن دستمزد آماده سازی مراسمشان را بر عهده بگیرید.

7 – ویزیتور

امروزه شرکت های زیادی هستند که برای ارایه محصولات و تبلیغات خود نیازمند ویزیتور هستند. شما میتوانید با مراجعه به این شرکت ها و فعالیت در زمینه ویزیتوری کسب درآمد کنید.

ویزیتور
ویزیتور

یک ویزیتور موفق باید دارای فن بیان خوب باشد. ویزیتور های زیادی هستند که با داشتن فن بیان خوب و حرفه ای علاوه بر دریافت حقوق ثابت پورسانت های میلیونی نیز دریافت میکنند.

8 – راننده اسنپ

با پدید آمدن سرویس های حمل و نقل آنلاین دیگر دوره دفتر های آژانس و در صف رانندگان منتظر بودن گذشته است. شما میتوانید با عضویت در یکی از سرویس های آنلاین حمل و نقل از جمله ( اسنپتپ سی – و… ) کسب درآمد خوبی داشته باشید.

راننده اسنپ
راننده اسنپ

جالب اینجاست در این شغل تایین کننده ساعت کاری خودتان هستید. افراد زیادی هستند که با فعالیت در این زمینه ماهیانه بین 20 تا 30 میلیون تومان کسب درآمد میکنند.

9 – فروش غذای خانگی

اگر آن دسته از افرادی هستید که به هنر آشپزی علاقه دارید میتوانید از این هنر کسب درآمد خوبی داشته باشید. به این روش که با شرکت ها قرارداد ببندید و غذای پرسنل آن شرکت را تهیه کنید و هر روز در ساعت معین تحویل آن شرکت دهید.

فروش غذای خانگی
فروش غذای خانگی

در این کسب و کار نیاز به هزینه تبلیغات آنچنانی ندارید و با ساختن چند بنر ساده و کمی بازاریابی میتوانید کسب و کار خود را شروع کنید در هنر آشپزی دست پخت شما تبلیغات شماست.

پی جو یه سایت و اپلیکیشنه که بیش از ( 1200 ) دسته بندی معاملات و مشاغل داره و میتونه تمام نیازمندی های معاملات،مشاغل،استخدام و کسب و کار اینترنتی شمارو به صورت کاملا رایگان ثبت کنه و روزانه به میلیونها نفر نشون بده حتی میتونه اجناسی که لازم نداریو خیلی راحت برات بفروشه یا برای کسب و کارت سرمایه گذار پیدا کنه.

مطالب مرتبط