پی جو
پی جو

توضیحات آگهی

دیسک وصفحه کلاچ سالم مي باشد وکامل لنت عقب و جلو و تسمه تایم تعویض شده،موتور و گیربکس به شرط تضمینی سالم، سرمايشي کولر عالي لاستیک های جلو و عقب نو و سالم هستند ،سمت راست و جلو ماشين رنگ دارد بخاطر اينكه قبله تكه هايي رنگ داشت و بتونه كاري داشت براي تميزي ماشین رنگش كرديم چون نمي خواستيم ماشين رو بفروشيم بسیارتمیر و کم کارکرد میباشد، روكش صندلي ها چرم و نو خريداري شده و كف پوش ماشين جديد و چراغ هاي ماشين يك ماهه عوض شده ، يك هفته پيش بيمه تمديد شده و داراي 65 درصد بيمه حوادث و ماشين هيچگونه خرج و إيرادي ندارد
لطفا از ساعت 11صبح تا 10 شب
تماس بگیرید ترجيحا پيام بدهيد حتي در صورت خاموش بودن تلفن پيامك بزنيد سريعاجواب داده مي شه و بعد از اعلام مبلغ تخفيف ندارد و قيمّت مقطوع ، تحت هيچ شرايطي از ساعت ده شب به بعد تماس نگيريد و سوالات تكراري نپرسيد .

توضیح پی جو :

حسب ابلاغ مرجع قضایی، پی جو مجبور به عدم نمایش قیمت‌های تعیین شده از سوی کاربران در دسته بندی ( املاک – وسایل نقلیه ) شده است. این موضوع باعث «افزایش هزینه‌های کاربران در جستجو»، «برقراری تماس‌‌های بیهوده» و «طولانی‌ترشدن زمان مذاکرات» شده که بر خلاف اهداف ما در تسریع و ساده‌سازی معاملات شما و ایجاد شفافیت در بازار است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاسگزاریم.

گزارش مشکل آگهی