پی جو
پی جو

سریع ترین خودرو ها در سال 2020

لیکان فنیر سوپر اسپرت -394 کیلومتر در ساعت

لیکان فنیر سوپر اسپرت محصولی از شرکت w موتورز ( یکی از شرکت های لبنانی اتومبیل سازی مستقر در دبی ) است که اولین تولید کننده اتومبیل های اسپرت در لبنان می باشد.

لیکان فنیر سوپر اسپرت -394 کیلومتر در ساعت

نام فنیر از کلمه فنریر ، خدایان نورس، نشات گرفته است . این خودروی برجسته شامل یک موتور با حجم 4 لیتر توربوشارژ دوقلو با قدرت 900 اسب بخار است . این خودرو با داشتن حداکثر سرعت بیش از 394 کیلومتر در ساعت ، در زمان 2.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد. تولید سوپر اسپرت های فنیر هر ساله به 25 دستگاه محدود می شود . ویژگی های اسپرت و لوکس، وزن فنیر را به 1200 کیلوگرم رسانده است .

سالین اس 7 توربو دوقلو – 399 کیلومتر در ساعت

سالین اس 7 در میان سایر اتومبیل ها با بسیاری از عوامل بالقوه یک خودروی افسانه ای است. این خودرو توسط شرکت سالین اتوموتیو تولید می شود و به عنوان اولین خودروی تولید موتور میانی آمریکا شناخته شده است . پیشرانه این خودرو قدرتی برابر 750 اسب بخار دارد و قادر است در عرض 2.8 ثانیه از سرعت صفر کیلومتر در ساعت به یک صد کیلومتر در ساعت برسد .

سالین اس 7 توربو دوقلو – 399 کیلومتر در ساعت

این خودرو در معروف ترین مسابقات اتومبیل رانی شرکت داشته و بدنه آن از فیبر کربن ساخته شده است . طراحی ایرودینامیکی این خودرو باعث شده است تا کمترین مقاومت را در برابر باد داشته باشد . تجهیزات داخلی این خودرو از تودوزی چرم بوده و قسمت هایی از بخش های داخلی خودرو از آلومینیوم ساخته شده است .

چیدمان موتور میانه ، مانیتور ال سی دی و سیستم آزاد کردن فرمان ویژگی های منحصر به فرد سالین اس 7 می باشد. علاوه براین ، قرار گیری محل صندلی راننده در جلو ومرکز خودرو به بهبود دید او کمک می کند.

تسلا رودستر – 402 کیلومتر در ساعت

تسلا رودستر یک ابرخودرو از شرکت تسلا موتورز است که خودرو های برقی تولید می کند. دومین نسل این خودرو که جدید ترین آن نیز به حساب می آید، می تواند در عرض 1.9 ثانیه به سرعتی معادل100 کیلومتر در ساعت برسد و سرعتی خیره کننده داشته باشد. این شرکت ادعا دارد که این مدل دارای سرعتی معادل 402 کیلومتر در ساعت است و انتظار دارد که 997کیلومتردر ساعت را طی کند. در ژوئن سال 2018، مدیر عامل شرکت فاش کرد که سری موسوم به رودستر با تولید اولیه 1000 دستگاه روانه بازار شده است .

تسلا رودستر – 402 کیلومتر در ساعت

کوئنیگزگ رگرا – 410کیلومتر در ساعت

این خودرو با سرعتی شگفت انگیز محصول شرکت کوئنیزگ اتوموتیو ای.بی است . این خودرو هیبریدی بوده و با تولید 80 دستگاه راهی بازار شد . قیمتی بسیار بالا دارد و هر دستگاه از این خودرو با قیمت حدود1.9 میلیون دلار به فروش می رسد . سرعت این خودرو به حدی است که می تواند 410 کیلومتر در ساعت را طی کند . وزن این ماشین اسپرت حدود1600 کیلوگرم می باشد .

کریستین ون کوئنیگزگ ، مدیر عامل اجرایی آن مدعی می شود که این خودرو پر سرعت ترین خودرویی است که یک نفر در کره زمین می تواند آرزوی داشتن آن را داشته باشد .

کوئنیگزگ رگرا – 410کیلومتر در ساعت

این خودرو دارای باتری 9 کیلوواتی ، موتوری با حجم 5 لیتری و توربو دوقلو می باشد که توانایی تولید 1100 اسب بخار را دارد . سیستم دایرکت درایور و پمپاژ هیدرولیک از فناوری های ویژه این ابرخودرو است که با حذف جعبه گیربکس سنتی ، رانندگی را تسهیل کرده است .

کوئنیگزگ قادر است در عرض 2.7 ثانیه به سرعتی برابر 100 کیلومتر در ساعت برسد . ویژگی های خاصی چون صندلی برقی قابل تنظیم شش جهته و بدنه روباتیک ، زیبایی به این خودرو بخشیده است .

اس اس سی آلتمیت آئرو-413 کیلومتر در ساعت

اس اس سی آلتمیت آئرو ، معروف به شلبی سوپرکارز ، سریع ترین خودروی تولیدی بود که با سرعت 413 کیلومتر در ساعت در سال 2007 ظاهر شد .

این خودرو دارای پیشرانه توربوشارژ دوقلو از نوع v8 می باشد که قدرتی برابر 1287 اسب بخار دارد . این ابرخودرو به گونه ای طراحی شده است که فاقد هر گونه فناوری های الکترونیکی برای مهار کردن قدرت است .

اس اس سی آلتمیت آئرو-413 کیلومتر در ساعت

درب های این خودرو به سمت بالا باز می شود ؛ همچنین برای حفظ تعادل وزن در قسمت های مختلف آن از الیاف کربن و تیتانیوم کمک گرفته شده است .

مدل جدید اس اس سی به لحاظ فنی دست خوش تغییرات زیادی شده است و پیشرانه ای قوی تر در این خودرو شاهد هستیم .

بوگاتی ویرون سوپر اسپرت -431 کیلومتر در ساعت

مدل بوگاتی سوپر اسپرت ویرون جانشین نسخه بوگاتی شیرون است و توسعه آن زمانی شروع شد که فولکس واگن، امتیاز بوگاتی را خریداری کرد . هدف از ساخت بوگاتی ویرون ، معرفی سریع ترین خودروی دنیا بوده و در مدل های اولیه شاهد حضور موتور توربو شارژ از نوع w16 هستیم که نیرویی معادل 1000 اسب بخار داشت ، بعدا نسخه ی بوگاتی ویرون سوپر اسپرت با قدرت 1200 اسب بخار به بازار آمد که دارای تغییرات آیرودینامیکی پیشرفته ای است .

بوگاتی ویرون سوپر اسپرت -431 کیلومتر در ساعت

بوگاتی ویرون سوپر اسپرت به عنوان دومین خودروی سریع در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. این نسخه از بوگاتی ظاهری فوق العاده منحصر به فرد و تزیین شده دارد به طوری که بدنه آن از کربن ساخته شده است . اولین نسخه از این خودرو در سال 2010 راهی بازار شد . این خودرو به صورت محدود تولید شد و تنها 3 دستگاه از آن راهی بازار شده است .

هنسی ونوم جی.تی – 434 کیلومتر در ساعت

شرکت مهندسی اجرایی هنسی ، مستقر در تگزاس ، یکی از خوشنام ترین برند ها در دنیای خودروهای فوق سریع است. هنسی ونوم جی تی بر پایه لوتوس اکزیج در سال 2013 ساخته شد و در کتاب گینس باعنوان سریع ترین خودروی دنیا و با متوسط شتاب 13.63 شناخته می شود.

هنسی ونوم جی.تی – 434 کیلومتر در ساعت

هنسی ونوم جی تی به موتوری از نوع v8 با ظرفیتی برابر 7 لیتر مجهز است و به ازای 1244 اسب بخار نیرو تولید می کند. این خودرو شتاب فوق العاده ای دارد و در عرض 2.8 ثانیه حدود 100 کیلومتر سرعت می گیرد و پس از گذشت 14.51 ثانیه به سرعتی برابر با 321 کیلومتر دست پیدا می کند.

بوگاتی شیرون – 436 کیلومتر در ساعت

بوگاتی شیرون خودرویی شگفت انگیز است که در زمان معرفی توانست لقب پادشاه خودروهای سریع را از آن خود کند. این خودرو به صورت محدود تولید شد و تنها 500 دستگاه از آن روانه بازار شد که از این تعداد 200 دستگاه پیش فروش شد .

بوگاتی شیرون - 436 کیلومتر در ساعت

بوگاتی شیرون قادر است نیرویی برابر 1500 اسب بخار را تولید کند . این خودرو علی رغم وزن 2 تنی که دارد، باعث می شود راننده کنترل و تعادل خوبی داشته باشد.

بوگاتی برای کنترل قدرت مهارنشدنی این خودرو، حالت های مختلف رانندگی را در نظر گرفته است و قسمت های مختلفی از این خودرو با الیاف کربن ساخته شده است .

کوئنیگزگ آگرا آر. اس – 447 کیلومتر در ساعت

کوئنیگزگ آگرا آر.اس به لحاظ آماری سریع ترین خودروی دنیا شناخته می شود. این خودرو قادر است 1160 اسب بخار نیرو تولید کند و میانگین سرعت 447 کیلومتر در ساعت را از آن خود کند.

دارای حجم 5 لیتر از نوع v8 است . در مدل جدید ، بهینه سازی هایی برای ارتفاع خودرو و همچنین ویژگی های آیرودینامیکی و کمک فنرها وجود دارد.

کوئنیگزگ آگرا آر. اس – 447 کیلومتر در ساعت

رینگ های آلومینیومی، طراحی منحصر به فرد و باز وبسته شدن درب های خودرو ، سیستم ثبات خودرو در جاده و سامانه چراغ های خودرو را می توان از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آن دانست .

هنسی ونوم اف 5-484 کیلومتر در ساعت

هنسی برای ساخت این خودرو وسواس زیادی به خرج داد و به همین دلیل نیز ساخت بدنه، پیشرانه و سیستم اگزوز هنسی ونوم F5 تماما بدون همکاری با دیگر شرکت ها ، توسط مهندسین هنسی طراحی شده است. این خودرو سرعتی برابر 484 کیلومتر در ساعت دارد و قادر است نیرویی برابر 1600 اسب بخار تولید کند . حجم این خودرو برابر 7.4 لیتر از نوع V8 توربو دوقلو می باشد . هنسی در انتظار آن است که در کتاب گینس سرعت فوق العاده اش ثبت شود .
این شرکت ادعا می کند که مشکلات مربوط به عوامل شتاب و سرعت در مدل به خوبی حل شده است. این خودرو قادر است تا در زمانی نزدیک 30 ثانیه حدود 400 کیلومتر سرعت بگیرد . بدنه هنسی ونوم از الیاف کربن ساخته شده و وزنی معادل 1300 کیلوگرم دارد.

پی جو | بزرگترین سایت نیازمندی ها و تبلیغات رایگان شما